Miasto Gliwice - Wysoki kontrast - Przyszłość jest tu

-A +A

Uwaga, będzie wietrznie i ślisko!

wiatr

Według prognoz synoptyków, w ciągu najbliższej doby mogą się pojawić silne porywy wiatru, intensywne opady śniegu oraz deszczu, który przy gruncie będzie zamarzał. To oznacza, że jezdnia może być śliska.

Zimą trzeba zachować szczególną ostrożność i rozwagę na drogach. W ciągu najbliższej doby, według prognoz, sytuacja może być szczególnie trudna, dlatego Zarząd Dróg Miejskich apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie jazdy do warunków panujących na drogach.

Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach dołoży wszelkich starań, aby zapewnić kierowcom bezpieczny i komfortowy przejazd przez nasze miasto.  Zapewniamy o pełnej gotowości naszych wykonawców na najtrudniejsze warunki  pogodowe, jednakże prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, bowiem przywracanie przejezdności może wydłużyć się w czasie – mówi Jadwiga Jagiełło-Stiborska, rzecznik prasowy ZDM. (mf)

Polecamy galerieZwiązek Subregionu Centralnego

Śląski Związek Gmin i Powiatów

Metropolia Silesia

Śląska Organizacja Turystyczna SekapMiejski Serwis Internetowy Gliwice ISSN 1734-5480
Wydawca: Urząd Miejski w Gliwicach, 44-100 Gliwice, Ul. Zwycięstwa 21, centrala tel. 32-231-30-41, faks: 32-231-27-25, www.gliwice.eu

Redaktor naczelny: Nina Drzewiecka, tel.: 32-239-11-38, e-mail: drzewiecka_n@um.gliwice.pl;

Informacje prasowe: Adam Sosnowski, Monika Foltyn, Magdalena Mickielewicz, Patryk Młynek, Katarzyna Kozub-Kulik tel. 32-238-54-80,  e-mail: redaktor@um.gliwice.pl

Ogłoszenia: Agata Grabowska, tel. 32-231-30-44, e-mail: ogloszenia@um.gliwice.pl

Administrator serwisu: Anna Proksa ,tel.: 32-239-12-85, e-mail: proksa_a@um.gliwice.pl

ZASADY PONOWNEGO WYKORZYSTANIA INFORMACJI

PinterestTab Odwiedź na Pintereście profil użytkownika Miasto Gliwice.
FacebookTab
TwitterTab Tweety na temat @Miasto_Gliwice

InstagramTab